Spoznajte lektorov Skype lessons.sk (6. časť)

Ak sa Vám v živote stala situácia, že ste namiesto seba hľadali náhradu a nebolo Vám jedno, kto to bude, lebo danému človeku vložíte do rúk to, na čom Vám záleží, tak viete, aké náročné je nájsť druhého seba.


Koordinátorka Alenka išla do pôrodnice v deň, keď Dáške G., novopečenej lektorke anglického jazyka, odoslala posledný mail s informáciami o jej nových klientoch. Dáška, naša bláznivá cestovateľka, je dnes už sama mamičkou. Modernou ženou, ktorá popri jej najväčšej láske – synčekovi, učí v týchto dňoch deň, čo deň nových klientov. Ak máte chuť precestovať kúsok sveta práve teraz, Dáška Vám predstaví seba a svoj svet v 6. blogu zo série článkov „Spoznajte lektorov Skype lessons“.

Ahojte 🙂

Som mladá baba z Martina, ktorá miluje nové veci a zaujímavých ľudí. Rok som strávila v Austrálii kde som získala Cambridge Advanced Certifikát a po návrate domov som chcela svoje jazykové skúsenosti využiť.

Musím však povedať, že ľudia, ktorí ma poznali nechápali, že práve ja budem lektorkou angličtiny a to z jednoduchého dôvodu, na strednej mi angličtina ani trošku nešla. Keďže viem z vlastnej skúsenosti, že niekedy je ťažké prekonať samého seba, svoju hanblivosť a neistotu a začať v cudzom jazyku komunikovať, snažím sa v tomto duchu aj pristupovať ku každému študentovi. Mojou metódou je najmä komunikácia, jednoducho preto lebo je to najrýchlejší a najzábavnejší spôsob a navyše zbožňujem džavotanie 😀

Angličtinu učím už tretí rok a za ten čas som stretla mnoho skvelých a šikovných študentov. Je príjemné spoznávať ľudí, ktorý rovnako ako ja pochopili dôležitosť cudzích jazykov. Cestovanie sa zrazu stalo zábavou a nie stresom a začali sa otvárať nové pracovné príležitosti. Myslím si, že vedieť dnes jazyk nie je len výhodou je aj nutnosťou.

Pred tromi rokmi som mala to šťastie, že som narazila na Alenku a na Skype lessons. Dodnes som ešte nenašla žiadne negatíva tejto spolupráce. Alenka je ten najmilší a najúprimnejší človek akého som stretla a pre svojich lektorov a študentov chce vždy len to najlepšie. Každému vždy výjde v ústrety a nešetrí milými slovami. To sa odráža aj na kvalite hodín, keďže spokojný lektor = spokojný študent.

Čo sa týka učenia cez internet, pre mňa osobne to má mnoho výhod. Tou najdôležitejšou je časová flexibilita. Najmä odkedy sa mi narodil syn J Tou druhou je možnosť učiť v pohodlných teplákoch so šálkou horúcej čokolády a zabávať sa na anglickom prízvuku a frázach s niekým na opačnom konci republiky.

Veľmi rada by som Vás preto pozvala pridať sa do našej Skypovej rodinky. U nás to nie je len o jazyku ale aj o vytváraní priateľstiev, veď uvoľneným a tešiacim sa na hodiny sa nám každému učí ľahšie a rýchlejšie. 😀


V ďalšom blogu vám predstavíme Stephana H., native speakra anglického jazyka.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.