Darčekové poukazy

Vitajte v sekcii darčekových poukážok

Vianoce, narodeniny, meniny alebo obdarovať blízkeho len tak sú dôvodom darovať autentický darčekový poukaz. Lebo múdrosť a zážitky sa ukradnúť nedajú.

Vyčarujte si darčekové poukážky: 6 svetových jazykov platných do 31.12.2024

anglický jazyk | nemecký jazyk | španielsky jazyk | taliansky jazyk | ruský jazyk | francúzsky jazyk

Kto je onlinelessons.sk a ako fungujeme?

Volám sa Alenka, som koordinátorkou online jazykovej platformy onlinelessons.sk od roku 2014, kedy ani online platformy učiace jazyky ani Covid-19 neboli známi. Verili sme v svoj sen a dnes sme unikátnou jazykovou platformou ponúkajúcou len individuálne a časovo-flexi kurzy šité na mieru klienta od 4 po XY rokov.

Sme online jazyková platforma, ktorá k dnešnému dňu učí 145 unikátnych klientov  6 svetových  jazykov. Našim online-áčom sa venujú 21 lektorov, ktorí milujú jazyky, učenie, disponujú odbornosťou, humorom a citom pre to, čo túžite v jazyku docieliť.

 

Šijeme hodiny na vaše jazykové miery

  • Vyberáte si jeden alebo aj všetkých 6 svetových jazykov /anglický jazyk, nemecký jazyk, španielsky jazyk, taliansky jazyk, ruský jazyk, francúzsky jazyk/
  • Vyberáte si dĺžku hodiny /30 minútová, 40 minútová, 50 minútová, 60 minútová lekcia jazyka/
  • Vyberáte si počet lekcií, ktoré chcete venovať prostredníctvom darčekovej poukážky.

 

Pre koho sú indi-vindi onlinelessons.sk určené?

Pre všetkých od 4 rokov. Nesedíme na 5 stoličkách naraz. Máme lektorov učiacich len deti, len staršie deti a tínedžerov a len dospelákov ANJ, NJ, ŠJ, FRJ, IT, RJ, Business English, native angličtinu a nemčinu od 8 rokov. Všetky lekcie sú individuálne (len lektor a vy).

Nebaví vás počúvať, ako na vaše deti v škole učitelia anglického jazyka rozprávajú po slovensky a vaše dieťa stále nerozpráva a nerozumie cudziemu jazyku?

Máte obavy, že vaše ratolesti nebudú mať brať cudzí jazyk ako súčasť bežného života, čo dnes je nutnosťou ovládať aspoň jeden cudzí jazyk? 

Máte doma maturanta/-tku a nie je si istý v písomnej alebo ústenej časti? 

Máte doma uchádzača/-čku o bilingválne gymnázium a chcete si byť istý, že prijímačky zvládne?

Ste to vy, kto sa už celé roky prehovára, že konečne začne s jazykom, o ktorom sníva a nie a nie s tým už konečne začať.

Ste súčasťou firmy, ktorej chýba kvalitný jazykový kurz a komunikácia v cudzum jazyku je pre vás nevyhnutnosťou?

Chcete dopriať manželke alebo manželovi alebo komukoľvek z vášho okolia cítiť sa sebavedomejšie v jazyku, ktorý ovláda alebo má chuť začať s novým jazykom? 

Chcem skúsiť niečo nové a ostatné formy výučby cudzieho jazyk ma neoslovili, alebo nie sú pre mňa dostatočne dôveryhodné.

Vtedy sme tou správnou voľbou. Profesionálne, kvalitne, doma alebo officu

Ak sme vás zaujali, kontaktujte nás na e-mailovej adrese: alenka@onlinelessons.sk alebo nám zavolajte

 V maili Vás prosíme uviesť nasledovné: 1.) Vaše meno a priezvisko, mesto 2.) Počet hodín a jazyk, ktorému sa chcete venovať 3.) Pre koho je poukážka určená 4.) Uveďte, či máte záujem o detský kurz, teen kurz alebo kurz pre dospelých

+421 904 525 899

alenka@onlinelessons.sk

Tešíme sa na hodiny s Vami

Je nám cťou šetriť Váš čas, peniaze, stres v dopravných zápchach, či životné prostredie. Už 9 rokov vám poskytujeme jedinečné lekcie pod  vedením odborných, milých, ľudských, vtipných profesionálov v jazyku. Vernosť našich klientov je dôkazom, že sa nám to podarilo. 

Veríme, že, ak sú spokojní naši klienti, budete spokojní aj vy. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.