Spoznajte lektorov Skype lessons.sk (4. časť)

Keď sme so Skype lessons začínali, súčasťou tímu boli len lektori anglického jazyka. Nastala dilema medzi výberom z dvoch kandidátov na pozíciu lektora pre anglický jazyk. Mala som v pláne spolupracovať s jedným, no  napokon som sa rozhodla pre dvoch. Jedným z nich bola Martinka.


Pokojne ju nazvime základným kameňom celého projektu Skype lessons. Vysoká odbornosť jazyka, nádherný britský prízvuk získaný dlhodobým pôsobením v Spojenom kráľovstve, pohodová, vtipná a neskutočne zodpovedná a pracovitá osobnosť. Takto by sme Vám opísali Martinku B. my. Ako sa predstavila Maťka sama si prečítajte v článku zo série blogov „Spoznajte lektorov Skype lessons“.

Ahojte, volám sa Martina a učím anglický jazyk.

Angličtina bol iba predmet v škole, ale obľúbila som si ju natoľko, že so mnou zostala po celý môj život. Pomohla mi vycestovať, stretnúť veľa zaujímavých ľudí a hlavne získať prácu, ktorú by som inak nemohla robiť. Nazbierala som tak cenné znalosti tohto jazyka a dostala príležitosť vyučovať a posunúť moje znalosti iným, ktorí sa ju tiež chcú naučiť.

Angličtine sa venujem už viac ako dvadsať rokov. Najskôr na jazykovej škole a neskôr počas viacročného pobytu v Anglicku sa tento jazyk stal neodmysliteľnou súčasťou môjho života. Napriek tomu, že naučiť sa cudzí jazyk môže byť ťažké verím, že hodina angličtiny nemusí byť len o bifľovaní sa nových slovíčok a nekonečných gramatických cvičeniach. Naopak, môže to byť zábava, pri ktorej zvládneme aj gramatiku, naučíme sa nové slovíčka a samozrejme budeme konverzovať.

Pre Skype lessons.sk učím už tri roky, pričom využívam neobmedzene možnosti internetu, aby hodina bola nastavená individuálnym potrebám. Stala som sa aj zákazníkom a práve tento spôsob výučby som si vybrala aj pre moje deti, pretože sa môžu učiť individuálne a z pohodlia domova. Všetci tak máme oveľa väčšie možnosti robiť to, čo nás baví.

Dnešná doba je príliš rýchla a skĺbiť viac veci naraz sa niekedy zdá časovo nemožné. Práve preto sú Skype lessons.sk výborným riešením. Je to naozaj jednoduché a oplatí sa vyskúšať.


V ďalšom blogu vám predstavíme Mišku M., lektorku nemeckého jazyka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.