September 2019 sme odštartovali! Úspešne.

„Oddýchnite si, načerpajte silu, stanovte si nové ciele, sny a plány. Aj osobné, aj pracovné, aj jazykové. Teším sa na september už teraz! Vaša Alenka.“


Splnené? 🙂 Ja som si tento konco-školsko ročný vinš vzala za svoj. V júli som zlenivela viac ako je zdravé a vedela som si to užívať plnými dúškami. Čerpala som silu. V auguste som prinútila môj mozog pracovať. Rozmýšľala som nad tým, čo by som tento rok chcela vylepšiť, vybudovať, zmeniť k efektívnejšiemu. Neviem ako Vy, ale ja rada snívam. Vie ma to celkom príjemne nakopnúť. Poslednú vetu môjho „wish“-u som splnila na 200%. Veľmi som sa tešila na september 2019.

Na september je potrebné pripraviť sa

Spolu s lektormi sme sa na nový školsky rok pripravovali už od polovice augusta. Rozpisy hodín na september, časy, kedy budú lektori k dispozícii, tabuľky dochádzok, stanovenie si očakávaní, vylepšenie zabehnutého systému, veľa brainstormingu, zapísaný „to-do“ zošit. Takto vyzerali posledné dva augustové týždne. Vyplatilo sa.

Keď už prichádza september, je to ako keď máte nanovo stretnúť svoju životnú lásku po dvoch mesiacoch odluky. Motýliky v bruchu, ktoré však odídu hneď po prvých odoslaných a prijatých mailoch. A vtedy sa zvyknete zaľúbiť nanovo. Ja som sa do svojej práce zamilovala raz a znova. Myslím, že je to dar, že môžem robiť, čo ma baví. Snažíme sa hodiny viesť s nadšením a vášňou a ku klientom pristupovať s úctou. Bez váženia si našich klientov sa nepohneme nikam. Samozrejme, zvyknú nás prepadnúť obavy a pochybnosti, či to, čo robíme, robíme dobre. Pochybnosti však vedia človeka posunúť k lepším výkonom. 🙂

September 2019 považujem za výnimočne úspešný z dvoch hľadísk. Prvý úspech. Rozvrhy boli ucelené po týždni a každému klientovi sa vyhovelo v jeho požiadavke času a dňa. Promptné reagovanie na sms správy a maily zo strany  lektorov zase raz potvrdili, že jedine s kvalitnými ľuďmi sa dá kvalitne pracovať. Spomínala som úspechy dva. Záujem o hodiny prostredníctvom skypelessons.sk sa vyzerane zvýšil. Počet odučených hodín za týždeň sa z počtu 27 zvýšil na 53. Ďakujeme Vám!  Prekvapil nás najmä záujem zo zahraničia. Oslovili nás klienti z Francúzska, Švajčiarska, Nemecka, Rakúska, Belgicka a Írska. V neposlednom rade klienti Bratislavy, Trnavy, Košíc, Bardejova, Svidníka, Žiliny a Prešova.

Získali sme si dôveru 17 nových klientov. Čo to pre nás znamená? Neskutočnú radosť, že práve táto forma učenia začína naberať na sile, ako aj to, že platforma „skypelessons.sk“ si začína pomaly, ale isto budovať svoje meno. Zároveň to prináša zodpovednosť, ktorá každým novým klientom rastie. Našim cieľom je, aby ste napredovali v jazyku. Každá Skype lekcia je vedená „one-to-one“, jeden-na-jedného. Nikde nie ste viac nútený rozprávať ako na individuálnej hodine, ktorá je ušitá Vám na mieru podľa Vašich požiadaviek.


30 minútové skúšobné hodiny zadarmo

Skúšobné hodiny v trvaní 30 minút zažili v septembri svoju slávu. Bolo odučených 9 skúšobných hodín ZDARMA pre našich (teraz už klientov) pod vedením našich 9 lektorov. Skúšobné hodiny sú pre váhajúceho zvedavého klienta ukážkou toho, ako to prebieha na našich hodinách anglického, nemeckého, francúzskeho či španielskeho jazyka. Odteraz poskytujeme 30 minútovú hodinu zdarma len so všeobecným zameraním jazyka na úrovni potenciálneho klienta. K takému rozhodnutiu sme boli nútení pristúpiť po zneužití 30 minútovej hodiny zdarma, ktorá niekomu poslúžila na rýchle vysvetlenie gramatiky, ktorá bola nedostatočne vysvetlená inde. Klient si tému skúšobnej hodiny určil sám, po odučení však už klient nekomunikoval.

Je nám úprimne ľúto, že sa niekto zníži na takýto počin. Na druhej strane, učíme sa aj my. Hoci na svojich chybách, avšak tie sú najefektívnejšie z dlhodobého hľadiska. Ponuka skúšobnej 30 minútovej hodiny stále platí a s radosťou ju ponúkneme všetkým klientom, ktorí majú reálny a dlhodobý záujem o hodiny pod vedením skypelessons.sk v prípade, že sa im táto forma, ako aj lektor/ka pozdáva.


Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru. Pokúsime sa naplniť Vaše očakávania, ktoré ste si v učení jazyka stanovili na rok 2019/2020. Tešíme sa na každú hodiny s Vami prostredníctvom Skype. Sme radi, že šetríme Váš čas, peniaze, stres v dopravných zápchach, životné prostredie a že Vám môžeme poskytnúť odborných, milých, ľudských, vtipných profesionálov v jazyku. Hľadali sme pre Vás to najlepšie. Vaša vernosť je dôkazom, že sa nám to podarilo. Veríme, že keď sú spokojní naši klienti, spokojní sme aj my. Tešíme sa na spoluprácu s Vami. Do skorého čítania, priatelia. 🙂

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.