Dôvera vyučovania cez Skype sa na Slovensku získava ťažko. Preto ponúkame 30 minútovú ukážkovú hodinu zdarma.

Online výučba, Skype interview-á, či home learning vo forme webinárov nie je v zahraničí ničím novým. Na Slovensku táto forma je stále v plienkach a ľudia pomaly, ale isto prichádzajú na chuť výhodám, ktoré učenie sa cez Skype ponúka.


Oslovovanie klientov je náročné z hľadiska zadávania si požiadaviek samotných klientov, ktorí jasne v inzerátoch uvádzajú: „žiaden Skype, len osobné stretnutia“. Niekedy mi príde ľúto, prečo sú potrebné také ostré vymedzenia. Z takýchto požiadaviek usudzujem dve možnosti, prečo zadávateľ uvádza takúto informáciu. Prvá. Voči novým prístupom vo výučbe je skeptický a plne dôveruje len osobným stretnutiam. Druhá. Má reálne zlú skúsenosť so Skype výučbou. Obe možnosti plne rešpektujeme. Zároveň, možnosť osloviť klienta je pre nás vzácna a nevzdávame sme sa jej.

Ponúkame skúšobnú hodinu jazyka, po ktorej sa klient slobodne rozhodne, či mu forma a lektor vyhovuje. Je to pre nás kľúčové.

Naši potenciálni klienti si môžu vyskúšať 30 minútovú hodinu Skype lekcie ZDARMA na anglický, nemecký, španielsky či francúzsky jazyk. Našim cieľom je ukázať, že učenie sa jazyka cez Skype ponúka možno aj viac výhod ako nevýhod. Poďme spomenúť aspoň pár recenzií od našich dlhoročných klientov:

„Hodiny sú pre mňa ušité na mieru, vždy sa dozviem a naučím niečo nové, nikdy sa nenudím. Každá lekcia mi ponuka niečo z reálneho používania jazyka, čo ja pre seba poväzujem za veľmi dôležité.  Maťka je superská lektorka, vždy vie pomôcť, jasne vysvetliť a najmä, čo je pre mňa dôležité, sústreďuje sa na správnu výslovnosť (toto nás nikdy neučili v škole a to je to pre mňa najpodstatnejšie, nakoľko so správnou výslovnosťou som konečne začala rozumieť ).“ Ivka, ZA

„Moje dve deti už vyše troch rokoch mávajú hodiny angličtiny s koordinátorkou Skype lessons.sk Alenkou. Okrem toho, že nám všetkým hodiny cez Skype šetria kopu času, deti sa na hodiny vždy tešia. Hodiny sú  na extrémne vysokej úrovni, čo sa kvality pedagogiky týka a prístup Alenky k deťom je úžasný. Angličtinu majú deti aj v škole, tieto hodiny navyše  im ale veľmi vylepšili schopnosť samostatne komunikovať, porozumieť rýchlemu hovorovému textu, porozumieť textom spievaným v angličtine.“ Vladka, BA

„Vaše Skype Lessons sa Adamkovi veľmi páčia a o lektoroch ani nehovorím. Miška a Mike sú proste super 😉 Skype lessons sú pre Adamka veľmi zábavné. Za 2 roky, ktoré sme s Vašimi hodinami zažili sa Adam až neuveriteľne posunul vpred, čo sa týka konverzácie aj gramatiky v cudzom jazyku!!!!! Ďakujeme a vrelo odporúčame každému jednému!“ Lucka, BA

„Skype lessons.sk splnili všetky moje očakávania. Ste veľmi profesionálni, super organizácia a moderný prístup (možnosť výuky cez Skype, mesačné reporty, atď.). Lektorka Zuzka (NJ) je zodpovedná a profesionálna učiteľka, ktorá vie prirodzene a nesilene motivovať k spontánnej výučbe jazyka. Na jej hodiny sa vždy veľmi teším. Len tak ďalej.“ Danka, Francúzsko

Všetky recenzie nájdete na úvodnej stránke nášho webu.

Sloboda niekedy prináša väčší osoh ako predplácanie si „mačky vo vreci“ v jazykových školách. Dnes má človek túžiaci sa učiť jazyk veľa možností. Preto sme na našich 38 klientov hrdí. Za každého jedného sme vďační. Každý je osobitý. Každý z iného prostredia, mesta, štátu, s inou osobnou históriou, či cieľom, prečo sa jazykom venuje. Mnohí z nich mali predsudky. Po hodine však zistili, že vzťah medzi lektorom a ním alebo ňou je ešte bližší ako na osobnom stretnutí; že počúvajú reálne podcasty; že čítajú reálne články; že komunikujú len v cieľovom jazyku maximálne ako môžu a že sú doma, v pohodlí svojho gauča, pracovného stola, ci postele, prípadne v rámci pracovnej doby sa môžu zlepšovať v jazyku a nikam nemusia cestovať a zamestnávateľ nemusí uhrádzať náklady na presun lektora, či svojho zamestnanca.


Skúšať moderné technológie sa vypláca. Tiež by ma nebolo bývalo nenapadlo učiť cez Skype, keby som sa nesťahovala z mesta do mesta. Pevne dúfam, že ľudia budú stále viac a viac otvorení novým možnostiam. Alebo sa len budú zaujímať o to, či forma výučby cez Skype vôbec existuje. Poďme si dôverovať navzájom. Urobíme všetko preto, aby sme Vašu dôveru nesklamali. Práve naopak. Každá Vaša pochvala, či Vaše odporúčanie je našim hnacím motorom. Tešíme sa z tých, ktorí nám šancu učiť ich s vášňou pre ten ktorý jazyk dali. A tešíme sa na tých, ktorých do tajov jazyka len zasvätíme.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.