PRE-SCHOOL ENGLISH S ONLINE LESSONS.SK

„Pre-school English“? A to je čo? Máte pravdu. Prepáčte. A preto, nech sa páči –  učenie anglického jazyka deti predškolského veku.


Projekt výučby anglického jazyka detí od 3 rokov prostredníctvom online lessons.sk vznikol presne pred rokom vďaka našej lektorke Monike. Prvé, čo ma napadlo po vyslovení tejto myšlienky bol obrovský rešpekt, keďže sme spolu s Monikou učili deti v anglickej škôlke na brehu Dunaja a Monika bola tá, vďaka ktorej som zistila, že nie učiť dospelých, ale malé deti len v cieľovom jazyku je umenie. Moňa moja, ďakujem.


Veriť ľudom, ktorí vedia ako na to je potrebné.

Už rok učíme deti do 3 rokov prostredníctvom online lessons.sk. Učíme jeden na jedného (jeden lektor – jedno dieťa). Skupinové kurzy sa nám nejavili byť efektívnymi. Deti napredovali pomaly a záujem deti sa rýchlo strácal. Nie sme platformou, ktorá váš bude opíjať rožkom. Jazyk sa nenaučíte z večera do rána. Malé, postupné, pravidelné kroky vás privedú k cieľu, aký si stanovíte.  A častokrát oveľa ďalej. Preto vás pozývam pozrieť sa ako učíme deti od 3 rokov my.

Učíme s láskou.

Veríme, že dieťa si má zamilovať si jazyk bez strachu zo zlyhania. Povzbudzujeme deti k tvoreniu celých viet s úspechom opakovania celých viet. Deti nemajú vedieť, že sa učia. Nepoznajú reálny význam tohto slova. Deti sa hrajú a žijú v svete hier. My sa hrajeme s nimi. Využívame hry k podvedomému získavaniu odbornej znalosti jazyka.

Ak sa pýtate, prečo som použila slovo „odbornému“, rada vysvetlím. Deti sú špongie. To čo im vštepujeme od útleho veku si hlboko osvojujú. Ak dieťa počúva nesprávnu výslovnosť, alebo neprávny gramaticky návyk v tomto veku, neskôr sa tieto zlozvyky ťažko  preúčajú. To je jeden z dôvodov, prečo dospelí sa hanbia rozprávať po anglicky.


Naša platforma stavia na dvoch pilieroch:

  • Odbornosť lektorov v jazyku pre pre-school learners.
  • Odbornosť lektorov v metodike a psychológií učenia deti pre-school /predškolského veku/.

Deti, ktoré ste nám zverili budeme naďalej viest k tomu, aby nemali strachy, ako zvykneme mať my dospelí, ak máme komunikovať v cieľovom jazyku.

Budeme ich naďalej viest k láske k cudziemu jazyku, a urobíme maximum, aby strach z urobenia chyby nepoznalo. Prečo? Lebo „I will make better mistakes tomorrow“ – zajtra budem robiť lepšie chyby. Nenaučíte sa jazyk bez robenia chýb – inak budete ticho. Deti sa chýb neboja. Žijú v svete pokus omyl – spoznávam. A preto, nezašľapujeme v nich to, čo má rásť. Ich odvaha, smelosť a chcenie napredovať.


Dnes máme 2 lektorky, ktoré koordinujú pre-school learners /predškolské deti/ – Monika & Julka.

             

Ďalšie lektorky, ktoré sa venujú young learners /1.- 4.ročník ZŠ/ sú Sonička, Katka, Dáška a ja- Alenka.

                                              

 

Detské duše a výučba jazyka sú pre nás darom. Veríme, že spôsob akým týchto malých klientov učíme bude mať raz osoh v ich dospelom živote. Nuž, my už reálne také skúsenosti máme. Učíme dlhé roky inak – s láskou, rešpektom tempa a temperamentu dieťaťa. Odborne.  Za vašu dôveru ďakujeme.

Alenka, Monika, Julka, Katka & Sonička.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.