Andrea S.

„Využili sme ponuku výučby cez Skype lessons.sk pre naše dve deti. 15 ročná dcéra sa v škole učila angličtinu a nemčinu, tak si chcela vyskúšať francúzštinu. Začala ako začiatočník jednou hodinou týždenne a je veľmi spokojná so systémom výučby, prístupom lektorky a po pol roku cíti, že zvládla základy. Lektorka Zuzka v nej určite vzbudila záujem o tento jazyk, lebo si zvolila francúzštinu ako druhý jazyk na gymnáziu. 13 ročný syn má nemčinu ako druhý jazyk v škole. Chceli sme mu pomôcť, aby tento náročný jazyk zvládal pohodlnejšie, preto sme sa rozhodli využiť Skype lessons.sk aj pre neho. Jedna hodina týždenne s lektorkou Miškou je pre neho určite prínosná a na hodiny sa teší.

Sme veľmi spokojní aj so systémom, ako funguje koordinácia výučby a prípadné zmeny termínov. Super je aj systém mesačných reportov, pre sumarizáciu prebraného učiva, hodnotenie pokrokov a odporúčaní, na čom zapracovať.
Veľkou výhodou je, že deti nemusia nikde cestovať, ale sa učia v pohodlí domáceho prostredia. Tým, že sa lektorka venuje iba im, sú prirodzené nútení sústrediť sa na učenie intenzívnejšie ako v škole alebo na kurzoch, kde je detí viac. Pre výučbu jazykov tento spôsob jednoznačne odporúčam.“