Tanya U. – lektorka anglického jazyka

Jednoducho, musíš všetko aspoň raz vyskúšať a vybrať si, čo Ti páčilo najviac. Potom to nechaj rozvinúť a zlepši samého seba.”

Učenie sa cudzích jazykov a ich prax je neoddeliteľná súčasť môjho života. Angličtina je pre mňa možnosť rozvíjať svoju osobnosť, komunikovať s ľuďmi pochádzajúcich z iných krajín a kultúr. Tato vášeň sa premenila v moju profesiu.

Tento rok končím magisterské štúdium na Národnej pedagogickej univerzite v Kyjeve, kde študujem učiteľstvo anglického jazyka a literatúry.

Cestovanie a objavovanie nových kultúr je moje najväčšie hobby. Navštívila som 12 krajín sveta vrátane USA, kde som pôsobila 4 mesiace a bola som súčasťou „Camp America“ programu v Pennsylvanii, kde som pracovala ako poradca pre americké deti. Neskôr som strávila 5 mesiacov štúdiom v Krakowe, v Poľsku, a to vďaka programu Erazmus.  

Milujem cestovanie, čoho dôkazom je navštívenie viac ako 45 rôznych miest mimo môjho rodného mesta. Práve moje hobby úplne zmenilo môj pohlaď na život a učenie anglického jazyka.

Pýtate sa, prečo som si vybrala angličtinu?

Bola to pre mňa veľmi jednoduchá a jasná voľba. Po celý môj život som vedela, čomu sa venovať nechcem – a to bola matematika, ekonómia a veda. Jedno, čím som si bola istá, bola sila anglického jazyka v dnešnom svete a zároveň som v tom bola dobrá. Myslím, že som urobila dobre.

Za svoje motto považujem nasledovné:

“Not only will it make traveling easier, but English will also allow me to know more about global trends, culture and social issues. It will give me a deeper understanding of people’s different perspectives on life.“

Mojimi vášňami okrem angličtiny sú lyžovanie, móda, plávanie, spoločenské hry a v neposlednom rade umenie, keďže som skončila umeleckú školu. Zbožňujem spoznávať zaujímavých ľudí.

Neviem sa dočkať, kedy Vás stretnem na našich hodinách.

Pozrieť všetkých lektorov