Alenka M. – koordinátorka SKYPE LESSONS, lektorka anglického jazyka

„Ak by mi niekto na Základnej škole povedal, že raz budem učiť angličtinu, zrejme by som mu len ťažko uverila. Moja prvá školská skúsenosť najmä kvôli pani učiteľke nebola príjemná. Všetko sa zmenilo na gymnáziu.

Začalo to skvelými angličtinármi, letnými študijnými pobytmi v Londýne, pracovnou príležitosťou v Spojenom kráľovstve, návštevou štátnej jazykovej školy v Prešove až po začatí štúdia anglického jazyka a literatúry na univerzite.

Lásku a vášeň k učeniu detí som si začala pestovať vďaka ponuke pracovať v jazykovej škole Berlitz v Bratislave. Následne v anglickej škôlke Berlitz a v neposlednom rade to bola ZŠ Narnia – bilingválna ZŠ, ktorá mi otvorila srdce a dvere k zdokonaleniu sa v praxi, ako aj v angličtine vďaka internacionálnemu pracovnému prostrediu.

Mojím vnútorným cieľom je ukázať deťom, že angličtina nie je len predmet v škole, ale je ich každodennou súčasťou, ako aj to, že samotné učenie vôbec nemusí byť „mučenie“, ale zábava, kde sa „hrajú“ a zároveň učia, pričom o tom ani oni sami mnohokrát nevedia.“

Pozrieť všetkých lektorov
Ak máte záujem o SKYPE hodiny, neváhajte ma kontaktovať prostredníctvom formulára. Spoločne vyberieme lektora, ktorý Vás vo vybranom jazyku dostane na úplne iný level.

    Vaše meno:

    Váš e-mail: (povinné)

    Predmet: (povinné)

    Vaša správa: